Przedstawienie ekologiczne klasy 2c

Dnia 19 kwietnia 2024 roku uczniowie klasy 2c wystawili swoim koleżankom i kolegom przedstawienie o tematyce ekologicznej. Zagrali role znanych bajkowych postaci, a każda z nich miała okazję pokazać, jak można działać na rzecz ochrony naszej planety. Spektakl odbył się w magicznej atmosferze lasu. Czerwony Kapturek wykazał się troską o przyrodę podczas swojej podróży do babci. Smerfy zachęcały do codziennego dbania o ochronę środowiska. Kubuś Puchatek i Królik przynieśli na scenę naturalne produkty spożywcze, promując zdrowe odżywianie i ekologiczne rolnictwo. Pinokio, Shrek i Fiona podkreślili ważność używania ekologicznych produktów kosmetycznych i opakowań. Królewna Śnieżka zachęcała do segregacji odpadów. Pszczółka Maja ostrzegła przed szkodliwym wpływem pestycydów na środowisko i ludzi. Spektakl zakończył się wspólnym zaśpiewaniem piosenki, podkreślającej znaczenie troski o planetę, jako naszego wspólnego domu. Przedstawienie dzięki bajkowej atmosferze i pięknym strojom, bardzo podobało się dzieciom. Mali aktorzy zostali nagrodzeni przez kolegów gromkimi brawami.

wychowawczyni Iwona Grodzińska