Nauczyciele
BIBLIOTEKA
mgr Agnieszka Sawczuk
mgr Dorota Wysocka
BIOLOGIA
mgr Elżbieta Woroniecka
CHEMIA
mgr Barbara Dębska
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
mgr Paweł Skibiński
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
mgr Joanna Brzozowska
mgr Małgorzata Dubrownik
mgr Małgorzata Fiediukiewicz
mgr Beata Gąsior
mgr Iwona Grodzińska
mgr Jolanta Jabłońska
mgr Barbara Jakimowicz
mgr Katarzyna Kalinowska-Ralicka
mgr Anna Kruszewska
mgr Jolanta Nikonowicz
mgr Alina Pater
mgr Halina Piech
mgr Zofia Słapińska
mgr Andrzej Wróblewski
mgr Katarzyna Zimnoch
FIZYKA
mgr Alicja Szymańska
GEOGRAFIA
mgr Bernarda Leszczyńska
mgr Urszula Rogalewska
HISTORIA
mgr Katarzyna Charyton
mgr Paweł Skibiński
INFORMATYKA
mgr Tomasz Makuszewski
mgr Bożena Obuchowska
JĘZYK ANGIELSKI
mgr Agnieszka Jemielity
mgr Magdalena Karpowicz
mgr Marta Kowalczuk
mgr Izabela Orłowska-Bernaziuk
mgr Marta Sadowska
mgr Anna Szargiej
mgr Anna Tichoniuk
JĘZYK NIEMIECKI
mgr Monika Szałaj
JĘZYK POLSKI
mgr Edyta Komło
mgr Anna Prymaka
mgr Ewa Szewczyk
mgr Karina Tokajuk
mgr Beata Wlazło
JĘZYK ROSYJSKI
mgr Paulina Derpeński
mgr Agnieszka Jemielity
mgr Marta Kowalczuk
MATEMATYKA
mgr Edyta Filipczuk
mgr Jolanta Klepadło
mgr Joanna Kołos-Monachowicz
mgr Agnieszka Rutkowska
MUZYKA
mgr Joanna Koszel
mgr Agnieszka Nowacka
NAUCZYCIEL ZAJĘĆ REWALIDACYJNYCH
mgr Barbara Głowacka
mgr Anna Prymaka
mgr Paulina Santarek
NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE
mgr Barbara Głowacka
mgr Iwona Kardyńska
mgr Anna Kuczyńska
mgr Marta Sadowska
mgr Anna Sajewicz
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE (dzieci 5-6 letnie)
mgr Krystyna Bartoszewicz
mgr Emilia Chomańska
mgr Urszula Jankowska
mgr Justyna Tekień
PEDAGOG
mgr Elżbieta Korowicka
mgr Anna Sajewicz
PSYCHOLOG
mgr Anna Otapowicz
PLASTYKA
mgr Joanna Koszel
mgr Agnieszka Nowacka
PRZYRODA
mgr Agnieszka Łopata
mgr Elżbieta Woroniecka
RELIGIA
mgr Helena Czaban
mgr Małgorzata Mirghani
mgr Ewa Panasewicz
mgr Urszula Zawadzka-Citko
ŚWIETLICA
mgr Iwona Kardyńska
mgr Katarzyna Kiczkajło
mgr Maria Koc
mgr Grażyna Popielarz
mgr Monika Szałaj
TECHNIKA
mgr Małgorzata Zielińska
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
mgr Paweł Skibiński
WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
mgr Anna Kuczyńska
WYCHOWANIE FIZYCZNE / PŁYWANIE
mgr Krzysztof Bielawiec
mgr Tomasz Botwina
mgr Marcin Dernoga
mgr Zofia Jabłońska
mgr Ewa Jarocka-Burniewicz
mgr Anna Kuczyńska
mgr Helena Leszczyńska
mgr Tomasz Muszyński
mgr Agnieszka Łopata
mgr Elżbieta Pańkowska
mgr Aneta Piotrowska
mgr Izabela Purta
mgr Dariusz Ralicki
mgr Adam Roszkowski
mgr Marek Sadowski
mgr Julita Siemieniuk
mgr Andrzej Walicki
mgr Joanna Zakrzewska
mgr Dominik Ziętek
ZAJĘCIA Z ZAKRESU DORADZTWA ZAWODOWEGO
mgr Beata Wlazło