Świąteczny językowy QUICK CHRISTMAS QUIZ – mini-konkurs nt. Bożego Narodzenia w krajach anglojęzycznych

W ostatni szkolny grudniowy czwartek odbył się w naszej Szkole mini-konkurs wiedzy o Świętach I tradycjach Bożego Narodzenia w krajach anglojęzycznych. Nasz QUICK CHRISTMAS QUIZ jak co roku odbywał się tylko w czasie długich przerw i był rzeczywiście szybki! Uczniowie klas 4 mieli za zadanie odpowiedzieć na 15 krótkich pytań w języku angielskim a następnie kontynuować relaks na przerwie ;-)

Wszyscy Uczniowie otrzymają po 5 punktów za podjęcie wyzwania językowego i udział w tym konkursie a Ci, którzy zdobyli 50% punktów i więcej  (na 15 maksymalnie) otrzymają oceny celujące z języka angielskiego.

W konkursie wzięli udział: Oskar Z., Franek B., Damian S., Alan B., Aleksandra D., Szymon W., Miłosz F., Hubert R., Karol W. (z klasy 4a), Maciek K. (z klasy 4e), Michał G., Eryk A., Mariusz G., Adam K., Kuba T. (z klasy 4d), Roksana J., Ola R., Michał K., Ania P., Filip S., Olivia S., Julian L., Kacper Z., Krzysztof P. (z klasy 4c), Małgosia B., Miłosz, Ć. Łukasz J. (z klasy 4b).

Well done!

Merry Christmas and a Happy New Year!

Organizatorka:

Marta Kowalczuk