SPRAWOZDANIE Z PRZEPROWADZENIA AKCJI „WIOSENNA ZBIÓRKA DLA KOTA MRUCZKA I PIESKA BURKA”

Na przełomie marca i kwietnia b.r. nasza szkoła już po raz kolejny wzięła udział w akcji pomocy zwierzętom z białostockiego Schroniska dla zwierząt przy ul. Dolistowskiej pod hasłem „ Wiosenna zbiórka dla kota Mruczka i pieska Burka”. W tym roku można było zasilić schronisko używanymi lub nowymi : ręcznikami, kocami, pościelą, a także mokrą karmą dla kotów. Ale przede wszystkim uczniowie wpłacali mniejsze lub większe sumy pieniędzy na zakup pipet od kleszczy dla psów. Zebraliśmy rekordową sumę 905, 28 zł !!! Za nie zostały zakupione pipety. Wszystkie dary trafiły już do schroniska do: 141 piesków i 42 kotów, dla których schronisko jest domem. Miejmy nadzieję, że tylko tymczasowym ! Czego im z serca życzymy.

Serdeczne podziękowania należą się więc Wam, drodzy uczniowie i Waszym rodzicom, którzy tak chętnie wzięliście udział w naszej akcji! Jak co roku pokazaliście, że nie jest Wam obcy los bezdomnych zwierząt.

Barbara Jakimowicz

koordynatorka i pomysłodawczyni akcji