Projekt społeczny GrandPartners

GrandPartners to grupa młodych, ambitnych nastolatków z III Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku. Jest wśród nich również absolwent naszej szkoły Piotr Szyłak. Robią oni niezwykły projekt skoncentrowany na aktywizacji seniorów oraz na polepszeniu relacji młodzieży ze swoimi dziadkami. Organizują liczne spotkania z seniorami, zarówno te ruchowe (taneczne) jak i integracyjne (karaoke, wspólne gotowanie, teleturnieje). Na swoje social media wstawiają filmiki zwracające uwagę na samotność seniorów. Ich ostatnie materiały robią furorę, wywiad na aplikacji TikTok ma już 1.7 mln wyświetleń. Zachęcamy do zapoznania się z twórczością młodzieży!

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Nr 3 "Pietrasze" w Białymstoku