PODSUMOWANIE KIERMASZU NA RZECZ WOŚP W NASZEJ SZKOLE

W ramach szkolnej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w dniach 10-12 stycznia odbył się w naszej szkole Kiermasz domowych ciast.

Dochód z Kiermaszu: 3365, 81 zł.

Dochód z licytacji: 160 zł

Razem do puszki wrzuciliśmy 3525, 81 zł.

Do naszej akcji przyłączył się również Szkolny Wolontariat pod opieką pani Urszuli Rogalewskiej oraz Anny Tichoniuk zasilając puszkę WOŚP kwotą 1200 złotych.

W kiermaszu czynny udział brali chętni uczniowie następujących klas:

Klasa 4B - wych. A. Tichoniuk

Klasa 4C - wych. E. Woroniecka

Klasa 4D - wych. J. Koszel

Klasa 4E - wych. A.Szargiej

Klasa 5C - wych. B. Wlazło

Klasa 6A - wych. A. Łopata

Klasa 6B - wych. E. Szewczyk

Klasa 6C - wych. J. Klepadło

Klasa 7A - wych. B. Dębska

Klasa 7B - wych. A. Piotrowska

Klasa 7C - wych. Z. Jabłońska

Klasa 8A - wych. J. Kołos-Monachowicz

Klasa 8B - wych. A. Prymaka

W tych dniach pani Marta Sadowska prowadziła również licytacje koszulek piłkarskich przekazanych nam przez pana Tomasza Botwinę oraz podstawek pod telefon wykonanych przy użyciu drukarki 3D przez pana Tomasza Makuszewskiego.

Sprzedawaliśmy również aktualne kalendarze, podkładki pod myszki komputerowe oraz pierniczki wykonane przez klasy 4c, 4e, 5b, 5c (zapakowane ozdobnie przez 4e i 5c) pod opieką pani Małgorzaty Zielińskiej.

Chętni uczniowie-wolontariusze z klas 7C, 7B, 6D w trakcie lekcji odwiedzali wszystkie klasy 1-8 z puszką WOŚP nagradzając ofiarujących czerwonymi serduszkami Orkiestry.

Składamy serdeczne podziękowania sprzedającym Uczniom za chęć współpracy oraz uśmiech oraz zaangażowanym Rodzicom za pyszne wypieki, w które włożono dużo miłości, serca i życzliwości.

Ostateczny wynik naszej szkolnej zbiórki będzie znany w lutym po zakończeniu ogólnopolskiej akcji WOŚP o czy poinformujemy na stronie szkoły.

Dziękujemy!

SIE MA ;-)