Laboratoria Przyszłości - podsumowanie wrzesień - 15 listopad 2023

Zaczęliśmy drugi rok szkolny wraz z Programem Laboratoria Przyszłości. Możemy stwierdzić, że nauka poprzez doświadczenie daje więcej korzyści i satysfakcji nie tylko uczniom, a także prowadzącym zajęcia. Wykorzystując na co dzień sprzęt i pomoce dydaktyczne rozwijamy kreatywność, uczymy się pracy w zespole i odkrywamy talenty. Uczniowie naszej szkoły zgłębiają swoje zainteresowania m.in. poprzez szycie na maszynach, prace z drewnem czy budowanie obwodów elektrycznych. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zajęć, zrealizowanych z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych i sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Małgorzata Zielińska

Za sprawą okularów VR uczniowie klasy IIe odbyli wirtualną podróż po ciekawych zakątkach naszej planety. Dzieci miały możliwość zajrzeć w głąb oceanu, podziwiać piękne krajobrazy, relaksować się pływając z kolorowymi rybkami, a także przeżyć dreszczyk emocji stojąc oko w oko z rekinem. Wirtualna rzeczywistość zachęciła uczniów do poznawania świata i dostarczyła wielu niesamowitych wrażeń.

Tomasz Makuszewski

Katarzyna Zimnoch