Konkurs - CHRZEST POLSKI WIERSZEM OPOWIEDZIANY….

W związku ze zbliżającymi się obchodami Święta Chrztu Polski zapraszamy do udziału w konkursie literackim pod hasłem:

CHRZEST POLSKI WIERSZEM OPOWIEDZIANY….

Zasady konkursu

1. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas IV –VIII.
  2. Przedmiotem konkursu jest napisanie wiersza nawiązującego tematem do chrztu Polski, który miał miejsce w 966 roku. Praca powinna być napisana własnoręcznie i odręcznie. Może być ozdobiona rysunkiem, który nie podlega ocenie (jednak brana jest pod uwagę adekwatność ilustracji i artystyczna koncepcja całości pracy).
  3. Uczestnik może dostarczyć jedną pracę.
  4. Termin przekazania prac organizatorom prac upływa 12 kwietnia.
  5. Jury podczas oceny weźmie pod uwagę kreatywność, estetykę pracy, samodzielność oraz poprawność językową, ortograficzną i interpunkcyjną.
  6. Dostarczone teksty przechodzą na własność organizatora, który ma prawo opublikować je na stronie internetowej szkoły.
  7. Przekazanie pracy na konkurs jest jednocześnie zgodą na publikację wyników na stronie internetowej szkoły.
  8. Nagrodą w konkursie za zajęcie 1., 2. lub 3. miejsca są oceny celujące z języka polskiego o wadze 2 oraz upominki rzeczowe.

Organizatorzy:

Edyta Komło