ANDRZEJKOWA ZABAWA KLAS 5

W tym roku klasy piąte świętowały andrzejki  w Sali imprez zamkniętych ,,Nie przeszkadzać!”. Zabawa rozpoczęła się przy dźwiękach współczesnych przebojów. Nie zabrakło też klasyków imprezowych, np. Kaczuszki dedykowanych raczej wychowawcom, którzy zagrzewali uczniów do tego emocjonującego tańca. Odpowiednio do tematyki imprezy animatorzy przygotowali cały szereg wróżb andrzejkowych. Niby znane a jakże atrakcyjne okazały się losy z przepowiednią czy ustawianie butów. Znakiem nowych czasów była wróżka z czarodziejską kulą emitującą świetliste błyski. Zabawę osłodził uczniom popcorn i wata cukrowa. Dowodem dobrej zabawy były pytania o następną tego typu imprezę.

Beata Wlazło, Katarzyna Charyton

Agnieszka Nowacka, Paweł Skibiński